Eşya Depolama

Eşya DepolamaEşya Depolama Bireylerin evlerinde veya iş yerlerinde tercih edilmeyen eşya modelleri fazlalık olarak değerlendirilmektedir. Bu tür ürünler, kişilerin kullanım alanlarını kapattığı gibi, farklı sorunlarında beraberinde getirmektedir. Özellikle de hacimsel olarak oldukça büyük ölçülere sahip eşyalar, hiç kullanılmadığı gibi, zaman içerisinde deformasyona uğramaktadır. Nakliyat firmamız tarafından verilen eşya depolama hizmeti sayesinde işinize yaramayan tüm ürün modellerinden kalıcı olmamak şartı ile kurtulabilir ve dilediğiniz zaman tekrar geri iade alabilirsiniz. Ayrıca ev araç gereçleri, atölye malzemeleri ve ofis ürünleri gibi tüm nesneler firmamızın eşya depolama alanlarında güvenli bir şekilde muhafaza edilmektedir. Buna ek olarak ürünlerinize zarar gelmemesi ve çevresel etkenlerden dolayı kırılıp, dökülmemesi için her türlü önlem alınmaktadır.

Eşya Depolama Paketleme İşlemleri

Star Evden Eve Nakliyat ,Firmamızın depolarına emanet edilen ürün modelleri, dikkatli bir şekilde paketlenmekte ve çeşitli eşya depolama alanlarına götürülmektedir. Firmamız birinci sınıf ambalajlar kullanarak yapmış olduğu paketleri kontrollerden geçirdikten sonra depolara teslim etmektedir. Ayrıca tüm alanlarımız düzenli olarak temizlenmekte ve eşya modellerine toz, pislik veya kir gelmesini önlemektedir. Evden eve nakliyat firmamız tarafından görevlendirilen ekipler, ürünlerin uzun yıllar sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesini sağlanmaktadır. Eşya depolama alanlarını ziyaret etmek isteyen bireyler ise, talep ettikleri saat ve günde depolara ulaşım sağlayabilmektedir. Herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Özellikle de maddi yönden değerli olan eşyalar, özel depola alanlarına götürülmekte ve dikkatli bir şekilde raflara yerleştirilmektedir.

Depolama Güvenlik Önlemleri

Eşya depolama sektöründe hizmet veren nakliye firmamız, tüm ürün modellerinin güvenliğini sağlamak ve emanetlere sahip çıkabilmek için çeşitli güvenlik önlemleri almaktadır. Örneğin her bir depoda alarm sistemleri bulunmakla birlikte, 7/24 hizmet veren bekçi personellerimiz sayesinde hırsızlık gibi istenmeyen durumlar engellenmektedir. Düzenli olarak sayımlardan geçirilen eşya depolama alanları, çeşitli kamera sistemleri ile de hece gündüz denetlenebilmektedir. Olası bir sorun çıkması durumunda, firma yetkileri devreye girmekte ve oluşan tehditleri engellemektedir. Sizde kullanmadığınız tüm eşya modellerini firmamıza teslim edebilir ve yaşam alanlarınız daha ferah bir ortama kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Eşya depolama hizmetinden ekonomik fiyatlar ile faydalanmak isteyen bireyler firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçerek, bulundukları adreslere araç gönderilmesini sağlayabilirler. Ayrıca depolanması planlanan ürün modelleri kapınızdan alınmakta ve ihtiyaç duymanız halinde tekrar kapınıza getirilmektedir.

Star Nakliyat Kiralık Eşya Depoları

Star Nakliyat Kaliteli bir eşya depolama hizmeti veren firmamız, tüm ürün modellerini evinizden aldıktan sonra saklanması planlanan alanlara götürmektedir. Depo sorumlusu, ürünün markasını veya cinsini bilgisayara girmekte ve kayıt altına almaktadır. Bu sayede eşya depolama alanlarında ne tür ürünlerin bulunduğu ve ürün sahiplerinin kimlik bilgileri kolay bir şekilde tespit edilmektedir. Ayrıca size verilen fiş numarası sayesinde ürün modelinin internet üzerinden nerde olduğunu kolay bir şekilde tespit etmeniz sağlanmaktadır. Buna ek olarak da deponun adresleri ve yol güzergahları mail yolu ile size gönderilmektedir