KURUMSAL TAŞIMA

Özel şirketlerin ofislerini ve ürünlerini başka adreslere götürebilmesi için evden eve nakliyat firması tarafından kurumsal taşıma hizmeti verilmektedir. Özellikle de seri üretim yapan fabrikalar veya bankalar, farklı kitlelere ulaşmak için bölge analizi yapmaktadır. Bu nedenle de iyi bir nakliye firması ile düzenli çalışmak isteyen kurumsal şirketler, farklı çözüm arayışı içerisinde girmektedir. Evden eve nakliyat firmamız ise, uzman ekipleri sayesinde kurumsal taşıma alanında da profesyonel bir şekilde hizmet vermekle beraber, tüm eşya modellerine özel araçlar tahsis edilmektedir. Ayrıca bilgisayar ve benzeri elektronik ürünlerin dikkatli bir şekilde taşınabilmesi için gerekli tüm önlemler alınmaktadır. Buna ek olarak kurumsal taşıma projelerinde görev alan özel ekipler, ürünlerin hassas bir şekilde nakliye edilmesini sağlamaktadır.

Araç Modelleri

Kurumsal taşıma projeleri, diğer nakliye işlemlerine göre daha dikkat gösterilmesi gerekmektedir. Genel olarak masa, sandalye ve çeşitli cihaz modellerinden oluşan eşyalar, evden eve nakliyat firmamızın ekipleri tarafından araca yerleştirilmektedir. Ancak firmamız kurumsal taşıma hizmetlerinde daha farklı araç modelleri kullanmaktadır. Özellikle de hiçbir ürünün zarar görmemesi için her türlü koruyucu özelliğe sahip olan tır modelleri sayesinde, şehirlerarası yolculuklar bile güven içerisinde yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan tüm araç modelleri düzenli olarak bakım ve kontrollerden geçirilmektedir. Kurumsal taşıma için kullanılan kapalı kamyonlar ise, günümüz teknolojisinde üretilmektedir. Ek olarak birçok araç modelimizde bulunan asansör sistemi sayesinde hem işlemlerin daha kısa bir sürede yapılması sağlanmakta, hem de ürünlerin araca yükleme veya araçtan indirme sırasında zarar görmesini engellemektedir.

Paketleme İşlemleri

Firmamız tarafından gerçekleştirilen her proje de olduğu gibi, kurumsal taşıma hizmetleri sırasında da güvenlik önlemleri elden bırakılmamaktadır. Ofislerde ve iş yerlerinde bulunan tüm elektronik cihazlar dikkatli bir şekilde paketlenmektedir. Ayrıca bu paketleme işleminde kullanılan özel ambalajlar sayesinde de ürünlerin çevresel etkenlere karşı korunması sağlanmaktadır. Kurumsal taşıma projeleri, seri üretim yapan fabrikalar veya şirketler için de ayrı bir öneme sahiptir. Bu tür firmalar üretmiş olduğu ürünleri şubelerine gönderirken genel olarak kurumsal taşımacılık metodunu tercih etmektedir. Şuana kadar pek çok şirketten referans almış olan firmamız ise, kurumsal taşıma konusunda oldukça başarılı olmakla beraber, nakliye sırasında taşınan riskler de her zaman göz önünde bulundurulmaktadır. Bu nedenle de tüm ürün modelleri için sigorta yapılmakta ve maddi kayıpların önüne geçilmektedir.

Ekonomik Fiyatlar

Tüm projelerini ve kurumsal taşıma hizmetini ekonomik fiyatlar ile gerçekleştiren firmamız, müşterilerine özel kampanaya ve indirimlerde yapmaktadır. Talep edilen adreslere maksimum 1 iş günü içerisinde araç tahsis edilmektedir. Ayrıca alana önceden gelen ekiplerimiz tarafından hazırlanan fiyat listesi müşterilerimizin onayına sunulmaktadır. Alınan onaydan sonra kurumsal taşıma projesinin başlatılması sağlanmaktadır. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.