Star Nakliyat

1997 yılında kurulan ve bugüne kadar pek çok projede etkin bir şekilde görev alan Star nakliyat firması, taşıma sektörünün öncülüğünü yapmakla beraber, kurumsal hizmet anlayışı ile de farkı şirketlerin çözüm ortağı konumuna yükselmeyi başarmıştır. 1995 yılına kadar, çeşit araç modelleri ile projelerini sürdüren Star nakliyat, ilk teknolojik tırını 1996 yılında bünyesine katarak, hizmet alanlarını geliştirmiştir. Ofis ve ev eşyalarının yanında, seri üretim ürünlerinin de taşımacılığını gerçekleştirmekle beraber, İstanbul’un çeşitli semtlerinde danışmanlık ofisleri kurgulamıştır. Bu sayede pek çok kuruma ve bireye hitap etmeyi başarmıştır. Sektörün en köklü kurumlarından biri olan Star, şehir içi veya şehirlerarası taşımacılık alanında farklı çözümler geliştirerek, güçlü bir memnuniyet oranı yakalamıştır. Buna ek olarak, Pendik merkezli hizmet vermeye devam etmektedir. Star nakliyat LTD şirketi, tüm çalışma alanlarında teknolojik ürün modellerini kullanarak, iş potansiyelini geliştirmektedir. Özellikle de yaşam tarzlarına ve bakış açılarına göre değişen nakliye metotları sayesinde de, her geçen gün daha da globalleşen sektör kriterlerine uyum sağlamaktadır.

Hizmet Şekilleri

Star nakliyat, tüm projelerinin sağlıklı bir şekilde gerçekleştirilmesi için alınması gereken tüm önlemleri göz önünde bulundurmaktadır. Ürün güvenliği ise, firmanın en hassas olduğu noktaların başında gelmektedir. Taşıma işlemleri boyunca, tüm aşamaların profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Star nakliyat, sadece bilimsel olarak kesin doğruluğu kanıtlanmış çözüm yöntemlerini kullanmaktadır. Ayrıca uzman ekip ve personeller ile yürütülen her bir proje, başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır. Sektörün beklentisi olan hizmet kalitesi ile çalışmalar sergileyen Star nakliyat, istenilen adreslere maksimum iş günü içerisinde ulaşmaktadır. Bu nedenle de taşınma durumunda kalan tüm bireylerin, yeni düzenlerine çok kısa bir süre içerisinde alışmaları sağlanmaktadır. Bununla birlikte, kurumsal şirketlere özel, düzenli zaman dilimlerinde araç tahsis hizmeti de verilmekte ve satışa sunduğunuz ürünlerin farklı kilelere ulaşması sağlanmaktadır.

Farkımız

Star nakliyat günün her saati aktif olarak hizmet veren müşteri danışmanlarına sahiptir.
Ekonomik fiyatlar ve çeşitli indirimler ile gerçekleştirilen nakliye hizmetleri, sorunsuz ve güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır.
Ürün analizi ve paketleme işlemleri sayesinde de, eşyaların zarar görmesi engellenmektedir.
Star nakliyat, tüm semt ve bölgelere hizmet vermekle beraber, üst düzey teknolojiler ile üretilmiş olan takım ve taklavatlar ile montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.
Yaşanması muhtemel olan sorunlar için de pratik çözüm yöntemleri geliştirilmektedir.
Günün er saati aktif bir şekilde hizmet saha ekipleri sayesinde gelen taleplere anında karşılık verilmektedir.
Star nakliyat firması tarafından taşınan tüm ürünlere sigorta yapılmakta ve maddi zararlar yaşanması halinde müşterilerimizin tüm giderleri karşılanmaktadır.

Neden Star Nakliyat?

Çeşitli özelliklere sahip olan araç modelleri
Yüzde yüz müşteri memnuniyeti üzerine kurgulan hizmet şekilleri
Güçlü iletişim ve kesin çözüm metotları
Ekonomik fiyat garantisi
7/24 teknik destek imkânı
Uzman personel farkı

Sizde Star nakliyat ile çalışabilir ve bu ağır yükünüzü bilimle paylaşabilirsiniz.