28 Ara

Pendik Ev Temizliği

Pendik Ev TemizliğiPendik Ev Temizliği Prosedürler arasındaki sürenin birkaç gün olduğu, ancak bir haftadan fazla olmadığı durumlarda, konut binaları için düzenli temizlik yapılır. Eser listesi kalıcı olabilir veya her durum için bireysel farklılıklar gösterebilir.
Hizmetin ana odak noktası, temizliği sağlamak, ev sakinlerinin günlük faaliyetlerinin bir sonucu olarak ortaya çıkan yüzeylerdeki tozu ve kiri uzaklaştırmaktır. Bu, her oda tipi için farklılıklar içeren rutin bakım çalışmasıdır.

Ev temizliği ve güvenilir hizmet sunma konusunda hassas. Müşterilerimize ait bağımsız bir işletme olarak, ailenin ve birbirimizle zaman geçirmenin değerini anlıyoruz. Titiz Temizli, bir nedenden dolayı İstanbul’un en yüksek puan alan temizlik şirketlerinden biridir.

Müşterilerimize, onların evlerine ve ailelerine büyük önem veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarının her zaman karşılanmasını sağlamak için yukarıda ve öteye gidiyoruz!

Ev Temizliğine Neler Dahidir?

Pendik ev temizliği Star evden eve nakliyat Firması olarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak amacı ile ev taşıma veya ofis taşıma öncesi boş olan mekan’ınızın temizlik hizmeti verilmektedir. Zamanımız yok diye dert edinen müşterilerimize büyük kolaylık sağlıyoruz. Bayan temizlik ekiplerimiz ile en ekonomik fiyatlar ile güvenilir temizlik hizmetleri sunuyoruz. Star Nakliyat ev genel temizlik hizmetlerini tamamen ücretsiz bir şeklide sunup Müşteriden sadece temizlik hizmetleri yapan arkadaşlarımızın günlük ücretleri tahsil edilmektedir.

Pendik Temizlik Firması Nerede?

Pendik Temizlik Firması   kategorisinde önce ev temizliği yaptırıp sonrada evden eve taşıma hizmeti alan müşterilerimize temizlik konusunda fiyat konusunda % 40 gibi bir indirim sağlamaktayız.

Pendik Ofis Temizliği Neler dahildir?

Pendik ofis temizliği hizmetlerinde Firmamızın bünyesi altında bulunan ve yan kuruluşumuz olan Titiz Temizlik gerek ev temizliği olsun gerekse işyeri genel temizliği olsun her zaman aranılan genel temizlik firması olmuştur. Özellikle Anadolu yakasında evden eve nakliye ve genel temizlik hizmetleri

Temizlik Şirketi İletişim?

Ev,ofis ve iş yeri temizliği detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Adresimiz: Sait Halim Paşa Caddesi No4/c Pendik İstanbul   Titiz Temizlik

0216 483 27 20 Gsm : 0532 715 54 37