Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Acıbadem Evden Eve NakliyatAcıbadem Evden Eve Nakliyat , Kadıköy ilçesinden Türkiye’nin her noktasına sınırsız ve kusursuz  taşımacılık hizmeti vermek amacı ile kurulmuş bir nakliyat firmasıdır. 20 yıllık tecrübe ve deneyimleriyle evden eve nakliyat sektöründe  lider firma olan Acıbadem Nakliyat sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar. Acıbadem Evden Eve  Nakliye olarak deneyimli personelimiz ve son teknoloji araçlarımız ile sigortalı şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermekteyiz.
Çalışma prensibimiz özetle; Firmamız eşyalarınızı ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmetiyle bir kaç gün içerisinde görülüp incelenip bir program belirler. Bu hizmet hakkında detaylı bilgi verildikten sonra belirli bir fiyat çıkartılıp belirlenir. Firmamız ev içerisinde mobilya eşyalarını demonte yapar. Bu tür eşyalarda firmamızın belirli personelleri tarafından demonte yapılır.

Eşyaların gideceği yeni adreste aynı elemanlar tarafından demonte yapılır ve eşyaların kurulumu gerçekleşir. Kırılacak olan hassas eşyalarınız özel ambalajlama malzemeleriyle ambalajlanıp araç filomuzdan sizin için seçtiğimiz aracımıza yerleştirilir. Eşyalarınız yeni adresinize geldiğinde ise konusunda uzman personeller tarafından demonte görevinde eşyalarınızın kurulumunu yapar. Tüm eşyalarınızın kurulumu tamamlandıktan sonra müşterimiz kontrol yapar ve belirlenen ücreti firmamıza öder. Eşyalarınızda herhangi bir kırık, çizik gibi durumlar görüldüğü taktirde firmamız tarafından tamiri yapılır.
Şehir içi ve şehirlerarası sigortalı ev ofis taşımacılık hizmetlerinde firmamız bunu tecrübe edinmiş son derece müşteri memnuniyeti almıştır. Firmamız 20 yıllık nakliyat tecrübesinde sizlere vermiş olduğu hizmetten onur ve mutluluk duyar. Acıbadem Star Evden Eve Nakliyat Firması sizlere daha kaliteli ve iyi hizmet vere bilmek için Kadıköy şubesi ile hizmetinize girmiştir.