22 Oca

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Acıbadem Evden Eve Nakliyat , Kadıköy ilçesinden Türkiye’nin her noktasına sınırsız ve kusursuz  taşımacılık hizmeti vermek amacı ile kurulmuş bir nakliyat firmasıdır. 20 yıllık tecrübe ve deneyimleriyle evden eve nakliyat sektöründe  lider firma olan Acıbadem Nakliyat sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Acıbadem Evden Eve  Nakliye olarak deneyimli personelimiz ve son teknoloji araçlarımız ile sigortalı şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Acıbadem Evden Eve Nakliye Çalışma Prensibi Nasıldır?

 

Acıbadem Evden Eve NakliyatÇalışma prensibimiz özetle Firmamız eşyalarınızı ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmetiyle bir kaç gün içerisinde görülüp incelenip bir program belirler. Bu hizmet hakkında detaylı bilgi verildikten sonra belirli bir fiyat çıkartılıp belirlenir. Taşınma tarihinde Firmamız ev içerisinde mobilya eşyalarını söküm aşamasını yapar.

Bu tür eşyalarda firmamızın belirli personelleri tarafından sökülmesi yapılmaktadır. Eşyaların gideceği yeni adreste aynı personel tarafından montajı yapılır ve eşyaların kurulumu gerçekleşir.

Kırılacak olan hassas eşyalarınız özel ambalajlama malzemeleriyle ambalajlanıp araç filomuzdan sizin için seçtiğimiz aracımıza yerleştirilir. Eşyalarınız yeni adresinize geldiğinde ise konusunda uzman personeller tarafından  eşyalarınızın kurulumunu yapılır.

Tüm eşyalarınızın kurulumu tamamlandıktan sonra müşterimiz kontrol yapar ve belirlenen ücreti firmamıza öder. Eşyalarınızda herhangi bir kırık, çizik gibi durumlar görüldüğü taktirde firmamız tarafından tamiri veya tutanak tutularak telafisi yapılır.

Acıbadem Şehirler Arası Ev Taşımacılığı Var mıdır?

Acıbadem Şehirler Arası Ev TaşımacılığıŞehirler arası sigortalı ev ofis taşımacılık hizmetlerinde firmamız bunu tecrübe edinmiş son derece müşteri memnuniyeti almıştır.

Firmamız 20 yıllık nakliyat tecrübesinde sizlere vermiş olduğu hizmetten onur ve mutluluk duyar. Acıbadem Star Evden Eve Nakliyat Firması sizlere daha kaliteli ve iyi hizmet vere bilmek için Kadıköy şubesi ile hizmetinize girmiştir.

Acıbadem Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kadıköy Acıbadem bölgesinde Taşıma öncesi firmamızın ücretsiz ekspertiz hizmetleri yetkili personel tarafından yapıldıktan sonra taşınacak ev veya ofis taşınmasının oda salon sayısı ,kat oranları ve taşınılacak mesafe de ön görülerek evden eve nakliye fiyatları çıkartılmaktadır.

Acıbaden Nakliye Firması Neden Tercih Edilir?
✅ Acıbadem Bölge Nakliyeci Star Nakliyat
✅ Firma Vergi Levhası L.t.d Ş.i Kurumsal
✅ Firmamızın Araçları Evden eve Taşıma
✅ Firma K3 Yetki Belgesi Ulaştırma Bakanlığı