Kurumsal firmaların farklı şubeler açması veya şirketlerin konum değiştirmesi durumunda ihtiyaç duyulan ofis taşıma hizmeti, firmamız tarafından verilmektedir. Çalışma alanlarında bulunan tüm ürün modelleri pratik bir şekilde istenilen bölgelere getirilmekte ve güvenli bir şekilde nakliye edilmesi sağlanmaktadır. Özellikle de elektronik ürünler başta olmak üzere, tüm eşya modelleri profesyonel personeller tarafından paketlenerek araca yüklenmektedir. Ofis taşıma işlemleri, diğer nakliyat projelerine oranla daha çok dikkat ve tecrübe gerektirmektedir. Nedeni ise, çalışma alanlarında bulunan eşya ve malzemelerin hassas olmasıdır. Firmamız ise, tercih ettiği bilimsel çözüm yöntemleri ile tüm ürün modellerinin sıfır riskle taşınmasını sağlamaktadır. Buna ek olarak günün her anı aktif bir şekilde hizmet veren müşteri temsilcilerimiz, talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde araç göndermektedir. Ekiplerimiz ise, yapılan anlaşmalardan sonra ürünlerin taşınmaya hazır bir konuma getirmektedir.

Ofis Taşıma Personellerimiz

Evden eve nakliyat sektörünün lider firması konumunda olan şirketimiz, ofis taşıma projeleri için özel bir ekip tasarlamıştır. Bu ekip içerisinde akademik eğitim görmüş teknisyenlerde bulunmaktadır. Bilgisayarlar ve benzeri elektronik ürünler, söz konusu teknisyenlerimiz tarafından sökülüp, tekrar montaj edilmektedir. Ayrıca firmamızda hizmet veren diğer ekiplerde, gerekli eğitimlerden geçirilmekte ve yeteri düzeyde bilgi ve birikime sahip olması sağlanmaktadır. Ofis taşıma işlemleri sırasında tüm personellerimiz ürünlerin zarar görmemesi için her türlü önlemi almaktadır. Araç seçimleri de, taşınması planlanan eşya türlerine göre yapılmakta ve projenin kusursuz bir şekilde tamamlanması hedeflenmektedir.

 

21

 

 

 

 

 

 

 

 

Mobilya Ve Masalar

 

Çalışma alanlarında kullanılan mobilya ve masalar, ofis taşıma ekipleri tarafından ambalajlar ile paketlendikten sonra araca yüklenmektedir. Tüm ürün modellerinin yüzeyleri koruma altına alınmakta ve hiçbir şekilde çizilmesi veya zarar görmesi engellenmektedir. Ayrıca mobilyalar, farklı bez çeşitleri ile sarılarak çevresel etkenlerden gelen darbelerden korunması sağlanmaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen ofis taşıma hizmetleri, kademeli bir şekilde tamamlanarak, yeni yaşam alanında da karışıklık çıkması engellenmektedir. Ayrıca her odada kullanılan ürün modelleri işaretlenmekte ve farklı eşyaların birbirine girmemesi için barkot sistemleri kullanılmaktadır. Ofis taşıma ve yerleştirme çalışmaları boyunca, ürünlerin konumları belirlenmektedir. Bu sayede istenilen ürünlere kolay bir şekilde ulaşılması sağlanmaktadır.

Müşteri Temsilcileri

Merak ettiğiniz tüm konu başları veya ofis taşıma işlemleri için kullanılan araç modellerini öğrenmek için firmamızın müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Söz konusu danışmanlarımız, gelen telefonları hızlı bir şekilde cevaplamakta ve taleplerin yerine getirilmesini sağlamaktadır.

Ekonomik Fiyat Garantisi

Her nakliye türünde olduğu gibi, ofis taşıma hizmetini de ekonomik fiyatlar ile gerçekleştiren firmamız, uzun ve kısa yolculuklar için farklı rakamlar talep etmektedir. Ancak ne olursa olsun, piyasa şartlarına göre daha cüzi değerler ile çalışmaların sürdürülmesi hedeflenmektedir. Ofis taşıma projelerinde ise, kolay geri ödeme planları uygulanmakta ve sefer sayısına göre bir rakam belirlenmektedir