Ofis Taşıma

Firmamız Star Nakliyat Öncelikle merkezi  İstanbul başta olmak üzere nüfus yoğunlu olduğu yerde insanlar her zaman
mali sorumluluklar gereği ofis ve büro yerlerini değiştirme yollarını ararlar.Bu da malum nakliye şirketi ile mümkün olması gereken meşakkat  olacaktır.
Ofis taşımacılığında nakliye firması’nın profesyonelce işinin ehli olan firmalara rastlamak çok zor bir işlemdir.
Ofis taşıma hizmetini şirketimiz  profesyonel ekipler ile gerçekleştirir.

Ancak yeni bir ofiste çalışmalarınıza devam etme kararı aldığınızda, ofis taşıma işlemi ne kadar uzun sürerse, işleriniz de o kadar aksayacaktır. Bu nedenle ofis taşımak isteyenler veya bu hizmeti verenler özellikle bu hususa dikkat etmektedir.

Ayrıca ofis eşyaları, ev eşyalarından genellikle farklıdır. Ev taşımacılığı sırasında zarar gören bir eşyanızın yerine yenisini almak size zaman kaybettirecektir ancak ofis eşyalarınızdan zarar gören birini değiştirmek zaman kaybının yanında, işlerinizin aksamasına neden olacağı için para kaybetmenize de neden olabilir.
Ofis eşyalarının, ev eşyalarına göre en farklı olanı Para kasalarıdır. Evlerde de para kasası bulunabilir ancak evinde para kasası olan insan sayısı fazla değildir. Para kasaları, yapısı itibari ile ağır ve hantal olan bir eşyadır.
İnsan gücü ile taşıma yapılacaksa fazla sayıda insan gerektirir ancak ofis taşıma işini yapan firmalarda, özel makineler yardımı ile bu kasalar rahatlıkla taşınılabilir.