Anasayfa

footer lineup_upevdenevenakliyatStar Nakliyat istanbul’un  bütün ilçelerinde  profesyonel evden eve nakliye hizmetlerini çağımızın teknolojik ekipmanları ile  İstanbul ve tüm Türkiye’ye şehir içi ve  şehirler arası nakliyat güvenli ve emtia sigortası ile güvenli taşıma ile hizmet vermektedir.Evden eve nakliye  esnasın firmamızın sunduğu ve müşterilerimizin dikkat edilmesi gereken hususlar öncelikli hizmetlerimiz sırası ile aşağıda sıralanmıştır.Star nakliyat Ulaştırma bakanlığı’nından  şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat ve eşya taşımacılığı k 3 yetki belgesi ile yetkilendirilmiştir. Evinizin veya işyerinizin taşınması esnasında kesinlikle Star Nakliye araçları eşya taşımacılığı’na uygun ve logolu araçlar ile nakliyenizi yapar.   lineup_up yeni yerleşim yerinde itinalı bir şekilde montajı yapılmaktadır.   ofistasimaStar evden eve taşımacılık müşterilerin taşınma stresinde oldukları bilincinde olup bünyesinde çalıştırdığı personeli bu konularda eğitime tabi tutmaktadır. Özelliklle İstanbul Anadolu yakasında güvenilir nakliyat adresi olarak bilinen Star Nakliyat Şirketi nakliye firmaları sektörünün önde geşen firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı ve eşya depolama gibi hizmetleri profesyonel anlamda yapmaktayız. STAR Nakliyat’ın ev ofis taşıma tecrübesi ve profesyonel nakliye hizmetleri sayesinde taşınmak bir dert olmaktan çıkıp bir keyfe dönüşmektedir. Çünkü evden eve nakliye hizmetlerimiz kapsamında müşterilerimizin hiçbir zahmete katlanmasına gerek bırakmamaktayız.   lineup_up esya-depolamastar İstanbul kiralık depo çözümlerine evinize işinize  en yakın depo Pendik’de kendinize ait kiralık depolar ile  eşya depolama yapabilir ve çok  kolay deponuza taşınabilirsiniz. İstanbul’un şehir merkezi Pendik deponuza evinizden veya işlerinizden en hızlı nakliyat imkanınız vardır. Akıllı depo ulaşım haritası sizi depomuza tek bir tıklamayla getirir.

  • Depolarımız kendinizi süper Lüx dekorasyonu ile sanki bir plazada kiralık ofis veya bir AVM de, pasajda sahibinden kiralık mağaza da hissettirir.
  • Bagaj veya koli gibi Eşyalarınızı günlük, haftalık veya aylık olarak  emanete bırakabilirsiniz. Sadece  Kiralık  Depo değildir, çok amaçlı pratik depodur.
  • Kiralık iş yeriniz olarak da kullanabilirsiniz.